0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Ligue 1
Olympique Marseille
-
-
Stade de Reims
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Montpellier HSC
۳
۲
ES Troyes AC
Finished
۱۷:۳۰
Stade Rennes FC
۰
۱
FC Lorient
Finished
۱۹:۳۵
FC Toulouse
۱
۱
OGC Nice
Finished
۱۵:۳۰
OSC Lille
۴
۱
A.J. Auxerre
Finished
۱۷:۳۰
Angers SCO
۰
۰
FC Nantes
Finished
۱۷:۳۰
RC Lens
۳
۲
Stade Brestois 29
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie
AZ Alkmaar
۲
۰
Go Ahead Eagles
Finished
۱۹:۱۵
SBV Vitesse
۲
۵
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
FC Groningen
۲
۲
FC Volendam
Finished
۱۴:۴۵
NEC Nijmegen
۰
۱
FC Twente
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
-
-
Goias EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Fluminense RJ
-
-
Cuiaba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Avai
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۲:۳۰
EC Juventude
۰
۱
America Mg
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo RJ
۱
۱
Ceara CE
Finished
۰۰:۰۰
Sao Paulo FC
۰
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal Primeira Liga
SC Braga
۲
۲
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۲۱:۳۰
FC Porto
۵
۱
CS Maritimo Funchal
Finished
۰۰:۰۰
Santa Clara
۰
۰
Casa Pia Atletico
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Coppa Italia
Hellas Verona
۱
۴
Bari
Finished
۲۰:۳۰
SSD Monza 1912
-
-
Frosinone
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Salernitana
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SSC Venezia
۲
۳
Ascoli
Finished
۲۰:۱۵
  Republic of Korea K-League 1
Daegu FC
۲
۳
Incheon United FC
Finished
۱۵:۰۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
AS Roma
-
-
FC Shakhtar Donetsk
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Barcelona
۴
۰
Pumas UNAM
inprogress
۲۲:۳۰
Real Murcia
۰
۰
Mar Menor
inprogress
۲۱:۳۰
UD Ibiza Eivissa
-
-
Real Mallorca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD La Nucia
۰
۲
Elche
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus FC
۰
۴
Atletico Madrid
Finished
۲۰:۳۰
Girona FC
۱
۱
Real Zaragoza
inprogress
۲۱:۳۰
Velez CF
۰
۰
Atletico Mancha Real CF
inprogress
۲۲:۳۰
PAE Ionikos Nikaias
۱
۲
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۲۱:۳۰
Albacete Balompie
۰
۰
Getafe
inprogress
۲۲:۳۰
Calamonte
۰
۰
UD Montijo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Siena 1904
۱
۱
Gubbio
Finished
۲۰:۰۰
Rayo Majadahonda
۲
۱
Real Avila
inprogress
۲۱:۳۰
Clitheroe
۲
۲
FC United of Manchester
Finished
۱۷:۳۰
Volos NFC
۰
۰
Pas Giannina
inprogress
۲۲:۳۰
Asteras Tripolis
۰
۱
OFI FC
Finished
۲۰:۱۵
Goztepe AS Izmir
۲
۱
Altinordu SK
inprogress
۲۱:۳۰
Ravenna Calcio
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۲۰:۳۰
UD Santa Marta
۰
۰
Guijuelo
inprogress
۲۲:۳۰
FK Chlumec
۱
۰
Banik Sous
Finished
۱۲:۴۵
Folkestone Invicta FC
۴
۲
Ashford United
Finished
۱۶:۳۰
TJ Sokol Zapy
۱
۱
FK Pardubice B
Finished
۱۹:۳۰
Dibba AL Fujairah
۳
۳
Kazma
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۲
۱
Platense
Finished
۰۴:۳۰
Talleres de Cordoba
۲
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
۰
۰
Estudiantes de la Plata
inprogress
۲۲:۳۰
Union Santa Fe
۲
۱
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۰
۱
Atletico Huracan
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Antalyaspor
-
-
Galatasaray SK
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Giresunspor
۲
۳
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۴۵
Fatih Karagumruk
۲
۴
Alanyaspor
Finished
۲۰:۴۵
  Norway Eliteserien
Kristiansund BK
۲
۳
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۱
۱
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
Aalesunds FK
inprogress
۲۲:۳۰
FK Haugesund
۳
۱
Jerv
Finished
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
۳
۱
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Sandefjord
۲
۲
Viking Stavanger
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۲
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۲
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۵
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Superligaen
FC Copenhagen
۴
۱
Brondby I.F.
Finished
۱۸:۳۰
OB Odense
۱
۲
AGF Aarhus
Finished
۲۰:۳۰
  England Premier League
West Ham United
۰
۲
Manchester City
Finished
۲۰:۰۰
Manchester United
۱
۲
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
Leicester City
۲
۲
Brentford
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie B
Cruzeiro MG
۲
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
Novorizontino SP
۰
۱
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۱
۰
CS Alagoano
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie C
ABC Futebol Clube
۳
۲
Sao Jose PA
Finished
۰۰:۳۰
AE Altos
۰
۳
Paysandu
Finished
۰۲:۳۰
Ypiranga RS
۵
۰
Manaus FC
Finished
۰۱:۳۰
Brasil de Pelotas
۱
۰
AD Confianca SE
Finished
۱۸:۳۰
Floresta EC
۱
۱
Campinense Clube
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland Super League
FC Basel
۰
۰
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۹:۰۰
FC Zurich
۰
۳
FC Sion Sitten
Finished
۱۶:۴۵
FC Lugano
۱
۲
FC Luzern
Finished
۱۹:۰۰
  Peru Primera Division
Sport Huancayo
۱
۱
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۰۳:۳۰
EM Deportivo Binacional
۴
۱
Ayacucho FC
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Atletico Grau
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Municipal
۰
۰
Sport Boys
inprogress
۲۲:۴۵
FC Carlos Stein
۰
۰
Carlos A. Mannucci
inprogress
۲۲:۳۰
  Russia Premier League
PFK Sochi
۲
۰
Nizhny Novgorod
inprogress
۲۱:۳۰
FC Rostov
۲
۱
Gazovik Orenburg
inprogress
۲۱:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۲
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۹:۰۰
Torpedo Moskva
۱
۳
FK Khimki
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
۲
۱
FC Zlin
inprogress
۲۱:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۲
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovacko
۱
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۸:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS
Austin FC
۳
۳
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۳۰
D.C. United (Washington)
۰
۰
New York Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۷:۰۰
FC Cincinnati
۳
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۳
۲
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Real Salt Lake
۱
۴
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۳۰
Nashville SC
۳
۴
Toronto FC
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Rapids
۴
۳
Minnesota United
Finished
۰۵:۳۰
Sporting Kansas City
۴
۲
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte
۲
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۳۰
Orlando City SC
۰
۳
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
  Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana
۲
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Caracas FC
۱
۲
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۳:۴۵
  Paraguay Primera Division
Cerro Porteno
۰
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
12 de Octubre
۱
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۷:۳۰
Kalmar FF
۱
۰
AIK
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۳
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۷:۳۰
Mjallby AIF
۱
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۰۰
IFK Varnamo
۰
۰
Djurgardens IF
Finished
۲۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۰
۲
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen
۳
۰
Busan I. Park
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Moreton Bay United
۱
۲
Peninsula Power
Finished
۱۰:۴۵
Brisbane Olympic FC
۲
۳
Queensland Lions SC
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane Roar Youth
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۱:۴۵
  Sweden Superettan
Halmstads BK
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۷:۳۰
Ostersunds FK
۳
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Levski Sofia
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Bundesliga
SK Rapid Wien
۱
۱
SC Austria Lustenau
Finished
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۲
Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
۳
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۱
۰
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۲:۰۰
Deportivo Saprissa
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
AD Municipal Grecia
۰
۱
AD San Carlos
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting San Jose
۱
۲
CS Herediano
Finished
۰۴:۰۰
Guadalupe FC
۱
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Edgeworth Eagles
۱
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۹:۰۰
Maitland
۴
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۰۹:۳۰
Valentine Phoenix
۲
۳
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Broadmeadow Magic
۲
۰
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۳۰
  Bolivia LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۰
Royal Pari
Finished
۰۱:۴۵
Nacional Potosi
-
-
Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Blooming
۱
۰
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۲
۱
Blacktown City FC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J2 League
Blaublitz Akita
۱
۱
Mito HollyHock
Finished
۱۳:۳۰
Roasso Kumamoto
۲
۰
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۳
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
HNK Rijeka
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Super League
Meizhou Hakka
۲
۱
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۲
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۶:۳۰
Henan Jianye
۳
۰
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL Championship
Louisville City FC
۴
۱
Charleston Battery
Finished
۰۴:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۰
Detroit City FC
Finished
۰۴:۰۰
Phoenix Rising
۰
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۷:۰۰
Indy Eleven
۰
۲
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
New Mexico United
۰
۳
Miami FC
Finished
۰۵:۳۰
Sacramento Republic FC
۱
۱
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۷:۳۰
Memphis 901 FC
۳
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۵:۰۰
Birmingham Legion FC
۶
۰
Atlanta United II
Finished
۰۴:۳۰
San Diego Loyal
۳
۰
San Antonio FC
Finished
۰۶:۳۰
Orange County SC
۳
۳
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۳۰
Monterey Bay
۱
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Loudoun United FC
۲
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
Gungahlin United FC
۲
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۰:۳۰
  Chile Segunda Division
CD Rodelindo Roman
۲
۳
San Marcos
Finished
۰۰:۳۰
Trasandino Los Andes
۱
۰
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Valdivia
۳
۰
Deportes Limache
Finished
۰۰:۰۰
  Romania Liga I
Chindia Targoviste
۰
۲
CFR 1907 Cluj
Finished
۲۰:۰۰
FC U Craiova 1948
۰
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۲۳:۰۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
FC UTA Arad
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga Segunda
FC Porto B
۰
۱
Sporting Covilha
inprogress
۲۱:۳۰
Moreirense
۱
۰
Vilafranquense
Finished
۱۹:۰۰
Feirense
۱
۱
Estrela Amadora
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Estudiantes Caseros
۳
۲
Guillermo Brown
Finished
۰۰:۱۰
Temperley
۲
۲
Nueva Chicago
Finished
۰۱:۳۵
Deportivo Santamarina
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Madryn
۰
۰
Club Atletico Alvarado
inprogress
۲۲:۳۰
Flandria
۰
۰
CD Maipu
inprogress
۲۲:۳۰
CA All Boys
۰
۰
Agropecuario
inprogress
۲۲:۴۵
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
-
-
Spartak Subotica
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FK Radnik Surdulica
۰
۰
FK Kolubara
inprogress
۲۱:۲۵
  Ecuador Serie A
Guayaquil City
۰
۰
Macara
Finished
۰۳:۰۰
Delfin
۰
۳
Emelec Guayaquil
Finished
۰۵:۳۰
Aucas
-
-
LDU Quito
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Orense SC
۱
۲
Independiente Del Valle
Finished
۰۰:۳۰
  Belgium First Division A
KAA Gent
۲
۱
KVC Westerlo
Finished
۱۸:۳۰
Standard Liege
۲
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۶:۰۰
RSC Anderlecht
۳
۱
R.F.C. Seraing
Finished
۲۱:۰۰
Royal Antwerp FC
-
-
Oud-Heverlee Leuven
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Fram Reykjavik
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Stjarnan
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
KR Reykjavik
۳
۰
IBV Vestmannaeyjar
inprogress
۲۱:۳۰
FH Hafnarfjordur
۰
۲
KA Akureyri
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan J3 League
Iwaki SC
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۰۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۴
۱
Persib Bandung
Finished
۱۳:۳۰
PS TIRA-Persikabo
۲
۰
Persis Solo
Finished
۱۵:۴۵
Bhayangkara Surabaya United
۱
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۸:۰۰
Persita Tangerang
۱
۰
Dewa United FC
Finished
۱۸:۰۰
  Belarus Premier League
BATE Borisov
۴
۰
Slavia Mozyr
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Minsk
۳
۱
FC Minsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Gomel
۴
۱
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Spartak Trnava
۰
۰
MSK Zilina
inprogress
۲۳:۰۰
Podbrezova
۰
۰
DAC Dunajska
Finished
۲۰:۳۰
SK Slovan Bratislava
۳
۰
MFK Skalica
Finished
۲۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۱
۰
HFX Wanderers FC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Ottawa
۰
۰
FC Edmonton
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A
Alianza Petrolera
۰
۲
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۳:۴۰
Deportivo Pasto
-
-
Atletico Bucaramanga
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Deportivo Los Millonarios
۴
۲
Deportivo Cali
Finished
۰۵:۴۵
Deportes Tolima
۲
۲
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۱:۳۵
  Taiwan Premier League
AC Taipei
۲
۲
Leopard Cat FC
Finished
۱۲:۳۰
Tainan City Steel
۰
۳
Taichung Futuro
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan Power Company
۰
۲
Hang Yuen
Finished
۱۲:۳۰
  Myanmar National League
Yadanarbon
۰
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
  Malaysia U19 Cup
Selangor FA U19
۰
۰
Petaling Jaya City U19
Finished
۱۳:۱۵
Terengganu U19
۱
۵
Pahang U19
Finished
۱۳:۱۵
  Slovenia Prva liga
NK Maribor
۰
۰
NK Olimpija Ljubljana
inprogress
۲۲:۴۵
Radomlje
۱
۱
NS Mura
Finished
۲۰:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۰
۱
SV Darmstadt 98
Finished
۱۶:۰۰
FC Kaiserslautern
۲
۱
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۲
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Newmarket
۲
۱
Western Spirit
Finished
۱۰:۳۰
St. George Willawong FC
۴
۱
Toowong
Finished
۱۱:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KS Gornik Zabrze
۰
۰
Rakow Czestochowa
inprogress
۲۲:۳۰
Warta Poznan
۱
۲
MKS Pogon Szczecin
Finished
۱۷:۳۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۱
KKS Lech Poznan
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۱
۰
San Martin De Burzaco
Finished
۰۱:۳۰
Argentino Merlo
۰
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۳:۰۰
CA Claypole
۰
۰
Excursionistas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Puerto Nuevo
۰
۰
Central Cordoba de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Poland 1. Division
GKS 71 Tychy
۱
۴
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۱۰
MKS Puszcza Niepolomice
۳
۲
Chojniczanka Chojnice
Finished
۲۰:۳۰
Skra Czestochowa
۰
۲
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Premiership
Hibernian FC
۱
۱
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۵:۳۰
Dundee United FC
۰
۱
FC Livingston
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Rigas Futbola Skola
۲
۳
SK Super Nova
Finished
۱۹:۳۰
Riga FC
۳
۲
FS Metta/Lu
Finished
۱۷:۳۰
FK Liepaja
۱
۰
FK Auda
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۳
۱
FC Tucson
Finished
۰۳:۰۰
Chattanooga Red Wolves
۵
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۰۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۲
۰
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۵:۳۰
Central Valley Fuego
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۷:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Zwolle
۲
۱
De Graafschap
Finished
۱۴:۴۵
  Finland Kakkonen Lohko C
KajHa
۲
۱
GBK Kokkola
Finished
۱۸:۳۰
Närpes Kraft
۴
۲
JS Hercules
Finished
۲۰:۰۰
  Kazakhstan Cup
Ordabasy Shymkent
۱
۳
Kairat Almaty
Finished
۱۹:۳۰
Tobol Kostanay
۳
۵
FC Taraz
Finished
۱۹:۳۰
FC Astana
۲
۲
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۷:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۳
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League
Supersport United
۱
۱
Chippa United
Finished
۲۰:۰۰
TS Galaxy
۰
۰
Amazulu FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Sao Paulo FC U20
۲
۰
EC Bahia U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio RS U20
۱
۱
Santos FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Athletico Paranaense U20
۲
۰
Atletico GO U20
inprogress
۲۲:۳۰
Palmeiras U20
۱
۱
America Mineiro U20
inprogress
۲۲:۳۰
Fortaleza EC U20
۰
۲
Flamengo RJ U20
inprogress
۲۲:۳۰
Vasco da Gama U20
۰
۳
Bragantino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ceara U20
۰
۰
Cruzeiro U20
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo RJ U20
۰
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۲:۳۰
Chapecoense AF U20
۰
۲
Corinthians U20
inprogress
۲۲:۳۰
SC Internacional RS U20
۰
۰
Fluminense U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Brinje Grosuplje
۱
۱
Krsko
Finished
۲۰:۰۰
ND Beltinci
۳
۰
Jadran Dekani
Finished
۲۰:۰۰
  Guatemala Primera Division
Chimaltenango FC
۰
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۱:۳۰
Mictlán
۰
۰
Aurora FC
Finished
۰۴:۰۰
Deportivo Barberena FC
۲
۲
Juventud Pinulteca FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۰
۰
FK Sloboda Tuzla
Finished
۱۹:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Leotar Trebinj
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۱
۱
Modbury Vista (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FC Petrzalka 1898
۲
۱
Povazska Bystrica
Finished
۱۳:۰۰
FK Samorin
۳
۰
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Apia Leichhardt Tigers (W)
۱
۳
Manly Utd (W)
Finished
۱۳:۴۵
Illawarra Stingrays (W)
۲
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney University FC (W)
۱
۰
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
NWS Koalas (W)
۱
۲
Bankstown City Lions (W)
Finished
۱۱:۵۰
Emerging Jets (W)
۰
۲
Blacktown Spartans (W)
Finished
۰۹:۵۵
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۲
۰
FK Riteriai
Finished
۱۶:۳۰
FK Suduva Marijampole
۴
۱
FK Panevezys
Finished
۱۹:۲۵
  Uruguay Primera Division Clausura
Centro Atletico Fenix
۱
۰
Montevideo City Torque
Finished
۱۷:۴۵
Cerrito CS
۰
۳
Boston River
Finished
۰۳:۰۰
Danubio
۰
۰
Deportivo Maldonado
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland Challenge League
Lausanne-Sports
۰
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۹:۰۰
FC Vaduz
۲
۳
AC Bellinzona
Finished
۱۶:۴۵
  Luxembourg National Division
CS Fola Esch
۲
۱
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۱
۲
Niedercorn Progres
inprogress
۲۱:۳۰
FC Differdange 03
۲
۳
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۲
۰
US Hostert
Finished
۱۸:۳۰
Mondercange
۵
۱
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۲
۲
Pecsi MFC
inprogress
۲۱:۳۰
Szentlorinc SE
۳
۳
MTK Budapest
Finished
۲۰:۰۰
Dorogi FC
۱
۴
Gyirmot
Finished
۲۰:۰۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۰
۱
Haladas
Finished
۲۰:۰۰
Csakvar TK
۱
۰
BFC Siofok
Finished
۲۰:۰۰
Gyori ETO FC
۱
۱
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۲۱:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۳
۱
Kazincbarcika BSC
inprogress
۲۱:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۲
۱
FC Ajka
Finished
۲۰:۰۰
Kozarmisleny SE
۳
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۲
۲
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۱۹:۳۰
Deportes Temuco
۰
۱
CD Puerto Montt
Finished
۰۴:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۳
۰
Copiapo
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۰
۲
Antigua Guatemala
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Mixco
۱
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۰۴:۳۰
Club Xelaju
۱
۰
Malacateco
Finished
۰۶:۳۰
  Uzbekistan Super League
Dinamo Samarqand
۰
۴
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۲
۰
Hobro
Finished
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۰
Nykobing FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
۱
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lions FC (W)
۵
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
  United States NISA
Michigan Stars
۰
۱
California Utd Strikers
Finished
۰۳:۳۰
Chattanooga FC
۳
۰
Maryland Bobcats FC
Finished
۰۴:۰۰
  Chile Primera Division
Everton Vina del Mar
۱
۱
Universidad Catolica
Finished
۰۲:۰۰
Palestino Santiago
۳
۳
Audax Italiano Santiago
inprogress
۲۱:۴۵
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۰
۰
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Ocotal
۱
۱
Matagalpa FC
Finished
۰۵:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Vida
۱
۰
Olancho
Finished
۰۶:۰۰
Lobos UPNFM
۲
۰
CD Real Sociedad
Finished
۰۳:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۲
۰
CD Victoria
Finished
۰۶:۰۰
CD Honduras Progreso
۰
۲
CD Marathon
Finished
۰۵:۴۵
  Norway 1. Division
Sogndal IL
۱
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Stabaek
۱
۲
SK Brann Bergen
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۲
۲
Stjordals Blink
Finished
۱۷:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Shamakhi FK
۰
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
Sabah
۳
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۹:۴۵
  Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors
۱
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
La Luz
۱
۱
Villa Espanola
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Premier Division
Sligo Rovers FC
۲
۱
Bohemian FC Dublin
Finished
۲۰:۱۵
Shelbourne FC
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Hungary NB I
MOL Fehervar FC
۱
۰
Budapest Honved FC
inprogress
۲۲:۳۰
Puskas FC Academy
۲
۰
Ujpest FC
Finished
۲۰:۱۵
Kisvarda FC
۴
۲
Mezokovesdi SE
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Copa Paulista,Group 1
Marilia SP
-
-
Noroeste SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
RB Bragantino (W)
۱
۰
Cruzeiro (W)
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Mineiro (W)
۲
۳
Real Brasilia FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Santos FC (W)
۱
۱
Flamengo RJ (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sao Paulo (W)
۳
۱
Sao Jose Dos Campos SP (W)
Finished
۱۸:۳۰
Kindermann (W)
۲
۱
SC Internacional (W)
Finished
۱۸:۳۰
Esmac PA (W)
۱
۴
Palmeiras (W)
Finished
۱۸:۳۰
CRESSPOM (W)
۰
۵
Ferroviaria (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gremio RS (W)
۲
۲
Corinthians Paulista (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Uppsala
۰
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Stocksund
۳
۴
Skiljebo SK
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
VfR Wormatia Worms
۱
۰
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۲
۰
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Nordost
Lokomotive Leipzig
۴
۲
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۲
۰
Greifswalder FC
Finished
۱۵:۳۰
SV Babelsberg 03
۴
۲
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۰
۴
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۳۰
SC Verl 1924
۲
۲
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۷:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۱
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Polonia Warszawa
Finished
۱۵:۳۰
KS Hutnik Krakow
۶
۰
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۸:۳۰
Lech Poznan II
۲
۳
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Team Thorengruppen FF (W)
۴
۵
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۲
۱
TP Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۰
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB 03 Hilden
۱
۱
FC Monheim
Finished
۱۸:۰۰
Union Nettetal
۵
۲
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۴۵
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
FC Kray
Finished
۱۷:۳۰
TSV Meerbusch
۳
۵
Ratinger Spvg
Finished
۱۷:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
FSV Duisburg
Finished
۱۷:۳۰
Kleve
۰
۱
Turu Dusseldorf 1880
Finished
۱۷:۳۰
VfB Homberg
۰
۰
SF Hamborn 07
Finished
۱۷:۳۰
SC St Tonis 11/20
۲
۲
Sonsbeck
Finished
۱۸:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Tiller IL
۱
۱
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۸:۳۰
Innstrandens IL
۰
۶
Byasen Toppfotball
Finished
۱۵:۳۰
Trygg/Lade
۰
۳
Junkeren
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۰
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۱۸:۳۰
Rubio nu
۱
۲
Atletico Colegiales
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
Deportivo Toluca FC
۲
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
inprogress
۲۱:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۵
۱
Leon
Finished
۰۴:۳۵
Santos Laguna Mexico
۴
۰
Cruz Azul
Finished
۰۶:۳۵
  Brazil Serie D
Santa Cruz FC
-
-
Tocantinopolis EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
America RN (Rio Grande do Norte)
-
-
Moto Club
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Lagarto AC
۰
۰
Amazonas FC
inprogress
۲۲:۳۰
Real Noroeste ES
۰
۰
SER Caxias
inprogress
۲۲:۳۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mexico U20 Championship
Club America U20
۱
۱
Juarez U20
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U20
۱
۰
Tigres U20
inprogress
۲۱:۳۰
Toluca U20
۲
۲
Tijuana U20
Finished
۱۸:۳۰
Atletico San Luis U20
۲
۲
Necaxa U20
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
CD Argentino Monte Maiz
-
-
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sportivo Desamparados
۰
۰
Club Villa Mitre
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Sportivo Penarol
inprogress
۲۳:۰۰
Sportivo Estudiantes
۰
۰
Sansinena
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Club Circulo Deportivo
۱
۰
CA Liniers Bahia Blanca
inprogress
۲۲:۳۰
Olimpo
۰
۰
Huracan Las Heras
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sol de Mayo
۰
۱
Ferro Carril Oeste General Pico
inprogress
۲۲:۳۰
  Peru Segunda Division
Union Comercio
۱
۰
Los Chankas CYC
inprogress
۲۲:۳۰
Cusco FC
۲
۰
Deportivo Llacuabamba
Finished
۰۰:۳۰
  Serbia Prva Liga
Jedinstvo Ub
۰
۰
FK Rad Belgrade
Finished
۲۰:۰۰
FK Trajal
۲
۲
IMT Novi Belgrade
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Thailand U19
۱
۰
Myanmar U19
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam U19
۲
۱
Malaysia U19
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Defensores de Pronunciamiento
۱
۱
CA Union de Sunchales
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Belgrano
۱
۰
Boca Unidos
inprogress
۲۲:۳۰
Racing de Cordoba
-
-
Juventud Unida Gualeguaychu
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۰
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۳:۰۰
Douglas Haig
۰
۰
Crucero del Norte
inprogress
۲۲:۴۵
  Denmark 2. Division
Thisted FC
۰
۴
Aarhus Fremad
Finished
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۴
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Football Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۱
۱
Caboolture
Finished
۱۳:۳۰
Ipswich Knights
۱
۲
SWQ Thunder
Finished
۰۹:۴۵
Sunshine Coast Fire
۱
۲
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۱
۰
Tauro F.C.
Finished
۰۶:۰۰
Veraguas FC
۰
۳
Deportivo Universitario
Finished
۰۱:۳۰
Herrera FC
۰
۵
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۳:۴۵
  Germany Regionalliga Bayern
Bayern Munich II
۱
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Augsburg II
۱
۳
TSV Buchbach
Finished
۱۶:۳۰
  Georgia Georgia Cup
FC Shuqura Kobuleti
۲
۰
FC Gagra
Finished
۱۷:۳۰
FC Gareji
۰
۱
FC Telavi
Finished
۱۷:۳۰
FC Samtredia
۱
۲
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
Fc Merani Tbilisi
۲
۳
FC Spaeri
Finished
۱۹:۳۰
Varketili FC
۲
۰
FC Saburtalo Tiblisi II
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotivi Tbilisi II
۱
۰
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۹:۳۰
WIT Georgia Tbilisi II
۱
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۲۰:۳۰
  World Arab Cup U20
Saudi Arabia U20
۱
۱
Egypt U20
inprogress
۲۱:۰۰
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
۹
۰
Hibernian FC (W)
Finished
۱۹:۴۰
Glasgow City (W)
۷
۰
Spartans FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۳
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۹:۳۰
Hearts (W)
۳
۱
Partick Thistle (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dundee Utd (W)
۱
۱
Motherwell (W)
Finished
۱۹:۳۰
Rangers FC (W)
۱۴
۰
Glasgow Girls (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Wales League Cup
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۱
Newtown AFC
Finished
۱۸:۰۰
Gresford Athletic
۲
۱
Airbus UK
Finished
۱۷:۰۰
Chirk AAA
۱
۶
Bala Town
Finished
۱۸:۰۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۲
۲
BKMA Yerevan
Finished
۱۸:۰۰
  Norway Toppserien Women
SK Brann (W)
۴
۰
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۷:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۲
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Saffle FF
۰
۱
Stenungsunds IF
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
1. FC Kaan-Marienborn
۱
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۳
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۲
۰
Hoganas BK
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Herstedoster IC
۰
۰
Taarnby FF
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۴
۰
Caboolture FC U23
Finished
۱۱:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۴
۰
Peninsula Power U23
Finished
۰۸:۳۰
Ipswich Knights U23
۲
۳
SWQ Thunder U23
Finished
۰۷:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Unam Pumas (W)
۳
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۰
۴
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
BHTS Quang Nam
۳
۰
DAK Lak
Finished
۱۴:۳۰
Pho Hien
۱
۳
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 3
Juventus SP
۱
۰
EC Sao Bernardo
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Ykkonen
Mikkelin Palloilijat MP
۲
۲
EIF Ekenas
Finished
۲۰:۰۰
FF Jaro
۳
۰
KPV Kokkola
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۰
۰
Argentino Quilmes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۱
۰
JJ Urquiza
Finished
۲۰:۴۰
  Argentina Primera D
Centro Espanyol
۰
۰
Deportivo Paraguayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
FC Rimavska Sobota
۳
۱
Slavia TU Kosice
Finished
۱۹:۳۰
Banik Kalinovo
۱
۱
MFK Snina
Finished
۱۹:۳۰
TJ Kovo Belusa
۳
۱
FK Nove Zamky
Finished
۱۹:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۱
۰
FTC Filakovo
Finished
۱۵:۳۰
FK Slovan Galanta
۰
۰
OFK Malzenice
inprogress
۱۹:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
CS Petrocub
۱
۰
Dacia Buiucani
inprogress
۲۱:۳۰
CSF Balti
۱
۱
FC Milsami Orhei
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense 2
EC Internacional SC
۰
۰
CA Carlos Renaux
inprogress
۲۲:۳۰
Caravaggio FC
۰
۱
Nacao
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland U19 League
Dundalk U19
۱
۰
Shamrock Rovers U19
Finished
۱۸:۳۰
Shelbourne U19
۱
۲
Wexford FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Sligo Rovers FC U19
۰
۳
Galway United U19
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۱
۱
FC Honka Espoo
Finished
۱۷:۳۰
AC Oulu
۱
۱
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Sparta Prague B
۱
۱
Vyskov
Finished
۱۳:۰۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
۰
۱
EB Streymur
Finished
۱۸:۳۰
B68 Toftir
۷
۲
Skala IF
Finished
۱۸:۳۰
HB Torshavn
۳
۰
AB Argir
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
PK Keski-Uusimaa II
۲
۰
NouLa
Finished
۱۷:۳۰
Inter Helsinki
۱
۳
LPS
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
AD Cofutpa
۱
۰
Puerto Golfito
inprogress
۲۲:۳۰
AD Municipal Liberia
۱
۱
Deportiva Carmelita
Finished
۰۵:۳۰
ADR Jicaral
۱
۰
AD Sarchi
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Ilves II
۲
۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۲۰:۳۰
  Chile Primera Division Women
CCD Fernandez Vial (W)
۱
۰
Colo Colo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Puerto Montt (W)
۳
۲
Deportes Antofagasta (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Oldenburger SV
۱
۳
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۸:۳۰
SV Todesfelde
۸
۰
Husumer SV
Finished
۱۶:۳۰
Eichede
۰
۲
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga
VfB Stuttgart
۱
۱
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Koln
۳
۱
FC Schalke 04
Finished
۲۰:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Eidsvold TF
۴
۰
Tromsdalen UIL
Finished
۲۰:۰۰
Brattvag
۲
۰
Frigg
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۴
۰
IFK Berga
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC An der Fahner Hohe
۰
۴
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۱
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۳۰
FC Grimma
۶
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Austria 2. Liga
SK Sturm Graz II
۱
۱
SK Rapid Wien II
Finished
۱۳:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Admira Praha
۲
۱
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۴۵
Povltavska FA
۰
۰
Sokol Hostoun
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۱
۱
Queensland Lions U23
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane Roar U23
۳
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۹:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۰
۰
Universidad O&M FC
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Reserve League
CD Los Chankas Reserves
-
-
Melgar Reserves
Finished
۰۱:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۵
۰
Arminia Hannover
Finished
۱۷:۳۰
MTV Gifhorn
۰
۲
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۷:۳۰
TSV Pattensen
۰
۶
Heeslinger SC
Finished
۱۷:۳۰
Rotenburger
۱
۳
Hansa Luneburg
Finished
۱۷:۳۰
SV Ahlerstedt/Ottendorf
۱
۱
Spelle-Venhaus
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
۲
۲
VFL Oldenburg
Finished
۱۷:۳۰
TUS Bersenbruck
۴
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۳
۰
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۷:۳۰
SV Neuhof
۲
۳
Türk Gucu Friedberg
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۰
۱
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
۱
۲
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۸:۰۰
  Argentina Primera A Women
El Porvenir (W)
۰
۱
CA Independiente (W)
Finished
۱۸:۳۰
Estudiantes LP (W)
۰
۱
Platense (W)
inprogress
۲۰:۴۰
Boca Juniors (W)
۰
۰
Ferro Carril Oeste (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
RW Rankweil
۱
۱
FC Wolfurt
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach II
-
-
SC Rothis
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Carioca Serie C
Belford Roxo FC
۱
۰
CF Rio de Janeiro
inprogress
۲۲:۱۵
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FC Petrzalka (W)
۳
۰
Union Nove Zamky (W)
Finished
۱۹:۳۰
FK AS Trencin (W)
۱۰
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۰
۳
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Trnava (W)
۲
۱
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
GFC Topolcany (W)
۱
۳
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۲
۳
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Sloboda Novi Grad
۱
۱
FK Slavija Sarajevo
Finished
۲۰:۰۰
Omarska
۰
۱
FK Zvijezda 09
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Minas Icesp DF (W)
۰
۰
Bahia (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۰
Athletic Club MG U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Santa Cruz FC U20
۴
۱
Pesqueira U20
Finished
۱۷:۳۰
Nautico U20
۱
۰
America PE U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Skjervoy
۱
۳
Lorenskog IF
Finished
۱۴:۳۰
Mjoendalen 2
۳
۲
Harstad IL
Finished
۱۸:۳۰
Tromsoe 2
۰
۱
Mjølner
Finished
۱۷:۳۰
Bossekop UL
۰
۲
Lillestrom 2
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Reserve League
Godoy Cruz Reserves
۱
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۳
۱
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Sri Lanka Super League
Pelicans SC
۴
۰
New Star SC
Finished
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۱
۱
Matara City SC
Finished
۱۴:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
FCLiverpool U21
۰
۳
Manchester City U21
Finished
۱۷:۳۰
  Panama Liga Prom
Colon C-3
۰
۱
UMECIT
Finished
۰۱:۳۰
CD Universitario Reserves
۳
۱
Union Cocle
Finished
۰۱:۳۰
Mario Mendez FC
۳
۱
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۳:۳۰
Tauro FC II
۱
۱
Panama City FC
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Colorado Rapids II
۴
۳
Minnesota United FC II
Finished
۰۸:۲۹
  Australia Queensland Premier League Women
The Gap FC (W)
۲
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Monaro Panthers U23
inprogress
۱۲:۴۵
  Australia NSW Premier League Youth
Sydney FC U20
۴
۱
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۰۰
  Portugal U19 Championship
Sporting Lisbon U19
۲
۰
Maritimo U19
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga North
Teutonia Ottensen
۲
۳
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۶:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
SV Werder Bremen II
۲
۴
Drochtersen / Assel
Finished
۱۶:۳۰
TSV Havelse
۱
۲
Hamburger SV II
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League 2 Women
Boroughmuir Thistle (W)
۳
۵
Kilmarnock (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
1. FC Frankfurt
۱
۵
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۶:۳۰
TUS Makkabi
۱
۲
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۶:۳۰
MSV Pampow
۲
۲
TSG Neustrelitz
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۱
۰
ONS Oulu (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Koge (W)
۲
۱
Brondby (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۱
۳
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Ameliano (W)
۰
۱۲
Libertad Limpeno (W)
Finished
۱۸:۰۰
12 De Octubre Itaugua (W)
۲
۶
Nacional-Humaita (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Russia FNL
FC Ufa
۱
۳
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۷:۳۰
FC Rodina Kitaevskoe
۰
۰
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
Volga Ulyanovsk
۱
۴
PFC Kuban
Finished
۱۸:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۱
۱
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۲
۰
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۷:۳۰
  Finland U20 League
MaPS U20
۲
۰
TPV U20
Finished
۱۷:۳۰
GrIFK U20
۱
۰
VJS Vantaa U20
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Naestved BK
۲
۲
Kfum Kobenhavn
Finished
۱۷:۴۵
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Kirchberg 1909
۳
۳
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۸:۰۰
  Austria Landesliga
Sv Admira Villach
۲
۱
SV Union Lind
Finished
۲۰:۳۰
  England Championship
Coventry City FC
-
-
Rotherham United FC
Cancelled
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
Fjardabyggd/Leiknir
۴
۱
Aegir
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۱
۲
Sportist Svoge
Finished
۱۹:۳۰
Levski Krumovgrad
۱
۱
FK CSKA 1948 II
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Assyriska United IK
۲
۰
Karlbergs BK
Finished
۱۹:۳۰
IFK Eskilstuna
۱
۴
Assyriska Foreningen
Finished
۱۹:۳۰
  North Macedonia First League
Akademija Pandev
۱
۲
Bregalnica Stip
Finished
۲۰:۰۰
FK Sileks
۲
۰
Rabotnicki Skopje
Finished
۲۰:۰۰
  Russia FNL 2, Group 1
FK Chernomorets Novorossiysk
۱
۰
Dinamo Stavropol
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sund IF
۱
۴
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۵
۰
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۶:۳۰
Valmiera FC II
۲
۳
SC Grobinas
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Hradec Kralove B
۰
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۴۵
FK Teplice B
۱
۲
SK Sokol Brozany
Finished
۱۳:۳۰
  Mozambique Mocambola
LD Maputo
۰
۱
Black Bulls Maputo
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Brabrand IF II
۰
۳
Otterup B og IK
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tabasalu (W)
۵
۰
Parnu JK Vaprus (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Russia FNL 2, Group 4
Ural-D Yekaterinburg
۲
۲
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۴:۰۰
Novosibirsk FK
۰
۱
Torpedo Miass
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
۰
۳
FC Chelyabinsk
Finished
۱۷:۳۰
Khimik Vurnary
۱
۲
FC Tyumen
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۲
۰
Belshina Bobruisk Reserve
Finished
۱۳:۳۰
FK Slutsk Reserves
۰
۴
Isloch Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۲
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Osasuna (W)
۱
۲
Levante UD (W)
Finished
۱۳:۰۰
Real Sociedad (W)
۰
۳
Real Madrid (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Koln (W)
۳
۲
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Madrid (W)
۴
۰
Alhama CF (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Melbourne University (W)
۱
۱
Southern United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3 Metro U23
St George Willawong U23
۳
۱
Toowong U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia New South Wales League One
Central Coast Mariners Academy NPL
۴
۰
St. George Saints
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Croatia (W)
۵
۰
Wagga City Wanderers (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia New South Wales Waratah Cup
NWS Spirit
۲
۱
Sydney United
Finished
۰۷:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic Reserves
۴
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Valentine Phoenix Reserves
۱
۲
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
Edgeworth Eagles Reserves
۱
۰
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Maitland FC Reserves
۲
۰
Lake Macquarie Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Oceania OFC Champions League Group A
Central Coast FC
۳
۱
ABM Galaxy
Finished
۰۴:۳۰
Venus
۱
۰
Lae City
Finished
۰۷:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Consultants Desamparados
۱
۱
Limon FC
Finished
۰۰:۳۰
  Portugal Liga Revelacao U23
Benfica U23
-
-
Portimonense U23
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید