0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۰
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۳۰
Corinthians Paulista
۱
۱
Always Ready
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera B
Tigres FC
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۳
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۰
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group B
Libertad Asuncion
۴
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۵
۱
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Ituano SP
۰
۰
Nautico Capibaribe
Finished
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۲
۰
Brusque
Finished
۰۲:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۰
۰
Olmedo
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۱
Adelaide City
inprogress
۱۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Oriente Petrolero
۱
۱۰
Fluminense RJ
Finished
۰۵:۰۰
Junior
۰
۴
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
  Venezuela Primera Division
CD Hermanos Colmenares
۰
۲
Zulia FC
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Lara
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۴:۰۰
  Nepal C Division
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Mahabir Club
Finished
۰۸:۱۵
Jhapa FC
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Swoyambhu Club
۰
۲
Planning Boys United
inprogress
۱۴:۴۵
  Australia NPL New South Wales
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۳۰
Wollongong Wolves FC
۲
۳
Northbridge FC Bulls
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۰
۱
Eastern Lions
inprogress
۱۵:۰۰
  Fiji Cup
Ba FC
۱
۱
Nadroga
Finished
۱۱:۰۰
Nadi
۲
۲
Rewa FC
Finished
۰۸:۳۰
Labasa
۱
۲
Lautoka
Finished
۰۶:۳۰
Suva
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Daejeon Korail
۱
۰
Paju Citizen FC
inprogress
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Oakleigh Cannons U21
۴
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  South America Copa Sudamericana Group B
Racing Club
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۴۵
FBC Melgar Arequipa
۳
۱
Cuiaba
Finished
۰۲:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Moreton Bay United (W)
۱
۰
Brisbane Olympic (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Mitchelton (W)
۰
۰
Virginia United SC (W)
inprogress
۱۳:۴۵
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
۱
۲
Northcote City SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  World Friendly International Matches
Thailand
۰
۰
Turkmenistan
inprogress
۱۵:۰۰
  United States NPSL
Irving City
۲
۱
FC Brownsville
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
۲
۰
Northcote City
inprogress
۱۴:۴۵
  United States USL League Two
West Chester United
۲
۰
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۴:۰۰
Brazos Valley
۸
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۵:۰۰
  Vietnam 2. Division
Quang Nam II
۲
۰
Kon Tum
Finished
۱۳:۰۰
Tien Giang FC
۰
۱
Dong Thap
inprogress
۱۵:۳۰
Ho Chi Minh City II
۰
۲
Binh Thuan
Finished
۱۳:۰۰
Hoa Binh
۲
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Karvina U19
۰
۰
Hradec Kralove U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۱
Metro United (W)
inprogress
۱۵:۱۵
Salisbury Inter (W)
۴
۰
Fulham United (W)
inprogress
۱۵:۱۵
Modbury Vista (W)
۱
۳
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۱۵
  Australia NPL Victoria 3
Preston Lions
۰
۰
Box Hill United
inprogress
۱۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۰
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۰۱:۳۰
  Bangladesh Championship League
Fortis Limited
۰
۰
Agrani Bank Ltd SC
inprogress
۱۴:۳۰
  India Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۰
۳
Chennai Customs
Finished
۱۳:۰۰
AGORC Chennai
۲
۰
Indian Bank
inprogress
۱۵:۰۰
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۰
۰
Perak
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Surfers Paradise
۰
۱
Magic United TFA
inprogress
۱۴:۴۵
Souths United
۰
۰
Virginia United
inprogress
۱۵:۱۵
  Romania Liga III, Seria 4
FC Arges II
۸
۲
Dinamo Bucharest II
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۰
۲
Sunshine Coast FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Algeria U19 League
ES Ben Aknoun U19
۲
۱
MO Bejaia U19
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۰
۰
Logan Lightning
Cancelled
۱۴:۰۰
  Serbia U19 League
Mladost Lucani U19
۱
۱
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۳:۳۰
  Poland IV Liga
Arka Gdynia II
۳
۱
Lechia Gdansk II
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Richmond SC
۰
۰
Mazenod Victory
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۰
۰
University Azzurri FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Southport Warriors
۰
۰
Kingscliff District FC
inprogress
۱۴:۳۵
Western Spirit
۰
۰
Acacia Ridge
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
The Gap
۰
۰
Univ. Queensland
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
-
-
Geylang United FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Croatia U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
  Panama First Division Women
Alianza FC (W)
۰
۶
SD Atletico Nacional (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Caboolture FC U23
۱
۴
Sunshine Coast U23
Finished
۱۳:۰۰
  Romania U19 League
Dinamo Bucharest U19
-
-
FC Farul Constanta U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
-
-
Balcatta (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Fremantle City FC (W)
-
-
Subiaco AFC (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Mongolia 2nd League
Selenge FC
۲
۱
Kharaatsai
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۰
۱
Dulwich Hill F.C.
inprogress
۱۴:۴۵
  Australia South Australia State League 2
Salisbury United
۱
۰
Modbury Vista
inprogress
۱۵:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Breidablik Kopavogur
۶
۲
Valur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۲
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۱
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Paksi U19
۰
۰
Gyirmot SE U19
inprogress
۱۵:۳۰
  India Delhi Senior Division
CISF
۴
۱
Frontier FC
Finished
۰۸:۳۰
Bangadarshan
۱
۴
Delhi Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Delhi Young Boys
۰
۰
Victory FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Russia FNL 2, Group 2
Himik Dzerzhinsk
۰
۳
Zenit St Petersburg II
inprogress
۱۴:۳۰
  Belarus Reserve League
FC Minsk Reserves
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید